تلفن تماس: ۰۲۱ - ۸۸۰۸۹۶۴۷

نمایش‌دهندگان

همین امروز به شبکه‌ی نمایش دهندگان ادتیوب بپیوندید

مدل کسب و کار:

آشنایی با نحوه کار و کسب درآمد در فضای آنلاین که در دنیای امروزی نیازمند بررسی های دقیق با استفاده از آخرین تکنولوژی های دنیا است به امری ضروری در میان هم نمایش دهندگان و هم آگهی دهندگان تبدیل شده است. تیم کارشناسی ادتیوب با انجام تحقیقات وسیع از نمونه های موفق این کسب و کار در عرصه جهانی تا با استفاده از مدل کسب و کار نمایشی (cpm) گام مهمی در جهت ارتقا خدمت رسانی در راستای همکاری های طولانی مدت با نمایش دهندگان خود بردارد. در بخش زیر به ارائه توضیحاتی درباره cpm و نحوه کارکرد آن می پردازیم.

CPM:

در مدل تجاری cpm معیار شمارش کانتر، هر 1000 نمایش موفق می باشد، برخلاف cpc که به ازای هر کلیک روی بنر تبلیغاتی محاسبه می شود. هر سایت با توجه به کیفیت و ctr خود، دارای نرخ cpm متفاوتی است که در بخش تعرفه ها به آن اشاره شده است. از جمله مزایای مدل cpm در مقابل cpc برای ناشرین می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • در مدل cpm شما با ارائه هر نمایش موفق کسب درآمد می کنید، حال آن که در مدل cpc برای کسب درآمد باید منتظر کلیک بازدید کننده روی بنر تبلیغاتی باشید.
  • در مدل cpm به دلیل آن که مبنای محاسبه کانتر نمایش است ناشرین می توانند از بنرها با هر محتوایی بدون نگرانی از تاثیر آن بر درآمدشان استفاده کنند. اما در مدل cpc برای افزایش شانس کلیک ناشرین باید از بنرها همسو با محتوای سایت استفاده کنند. بنابراین اجاره دادن جایگاه ها برای ناشرین در مدل cpm به مراتب امری راحت تر نسبت به مدل cpc می باشد.
  • در مدل cpm رشد درآمد ناشرین نسبت به مدل cpc بالاتر است زیرا وقتی که تعداد بازیدکنندگان سایتی افزایش پیدا می کند همه بازدیدکنندگان بنرها را می بینند اما الزامی برای کلیک کردن آنها وجود ندارد.

تسویه و پرداخت:

زمان بندی سیستم پرداخت ادتیوب به صورت دو هفته یکبار با حداقل درآمد 1.000.000 ریال می باشد. هم چنین شبکه ادتیوب برای نمایش دهندگان برتر که دارای رتبه بالا در سایت الکسا هستند پیش پرداخت هم در نظر گرفته است.

پرداخت به صورت خودکار و از پنل داشبورد ادتیوب انجام می شود. نمایش دهندگان پس از درخواست از پنل داشبورد ادتیوب و دریافت پیامک ثبت درخواست، نهایتا ظرف مدت 48 ساعت وجه خود را دریافت می کنند.

تعرفه ها:

تعرفه ها در ادتیوب در ازای هر 1000 نمایش اعمال می شود. نحوه محاسبه تعرفه برای هر سایت به رتبه، محتوا و ctr هر سایت بستگی دارد که به شرح زیر است:

900 ریال برای هر 1000 نمایش با ctr حدود 0.2 700 ریال برای هر 1000 نمایش با ctr حدود 0.15 500 ریال برای هر 1000 نمایش با ctr حدود 0.1

هم چنین نمایش دهندگانی که از بنر های اسکرول، لایت باکس و شناور موبایلی استفاده می کنند شامل اضافه پرداخت نسبت به بنرهای معمولی می شوند.

سایزها و نحوه جایگذاری:

با توجه به تنوع زیادی که در طراحی وبسایت ها وجود دارد تیم ادتیوب در تلاش بوده تا با تنوع در سایزها و نوع بنرهای خود، امکان استفاده از آن ها را برای وبسایت ها با هر طراحی را فراهم کند.

از جمله آن ها می توان به بنر های 728*90 اسکرولی بالا، لایت باکس 600*300 و بنر شناور موبایلی اشاره کرد.

سایز بنرهای معمولی ادتیوب به شرح زیر است:

120*240 – 250*250 – 468*60 – 728*90 – 120*600 – 970*90 – 160*600 – 300*600 – 300*250 – 600*300 – 450*450

اما مهم ترین فاکتور در رابطه با بنرها نحوه چیدمان آن ها است که در بخش زیر به مواردی از آن ها اشاره می کنیم:

  • بنر لایت باکس بهترین جایگزین برای تبلیغات پاپ آپ می باشد که اکثر بازدیدکنندگان از وجود آن ها ناراضی هستند. این بنر به بازدیدکننده حق انتخاب می دهد و به راحتی بسته می شود. همچنین بنر لایت باکس از کیفیت بالا تر و نهایتا از سودآوری بیشتری برخوردار است.
  • بهتر است بنرها در ابتدا و انتهای مطالب عنوان شده در وبسایت باشد.
  • از قرار دادن بنرها در مجاورت یکدیگر خودداری کنید. با این کار کیفیت و ctr سایت شما و در نتیجه درآمد شما از بنرها کاهش می یابد.
  • بجای استفاده از 2 بنر کوچک کنار هم از یک بنر بزرگ استفاده نمایید.
  • از قرار دادن بنرها در قسمت انتهایی سایت جلوگیری کنید.